top of page
ap_bilingual_school_of_english.png

Szkoła Języka Angielskiego

Dr. Alicja Paszkowska

Nasza szkoła oferujemy kursy języka angielskiego na 4 poziomach oraz kurs przygotowujący do egzaminu TOEFL. Zapewniamy własne materiały do nauki, a także możliwość nauczania indywidualnego lub w małej grupie. Ponadto,  prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminu na obywatela USA oraz specjalizujemy się w tłumaczeniach. Wysoka jakość świadczonych usług wynika z doświadczenia opartego wieloletnią praktyką.

Zachęcamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy na kurs! Prowadzimy zajęcia językowe na 5 poziomach, od początkującego do zaawansowanego, oraz kurs przygotowujący do egzaminu TOFEL.

Oferujemy szeroki zakres usług tłumaczeniowych aktów, świadectw, dyplomów i dokumentów akademickich, a także tłumaczenia niestandardowe.

Kurs przygotowuje osoby ubiegające się o obywatelstwo USA do egzaminu oraz nauczenie całości materiału wymaganego przez Urząd Imigracyjny USCIS. 

O Szkole w Prasie

Filmy ze Szkoły

Kurs na obywatela USA zawiera 2 godziny treści video, które pomogą rzetelnie przygotować się do egzaminu.

Kurs języka angielskiego wsparty jest ponad 5 godzinami lekcji video i zawiera m.in. wykłady, dialogi oraz ćwiczenia z czytania.

bottom of page